Choď na obsah Choď na menu

JUN 2012

Neskutočný mesiac! Urcite sa mi vryje do pamäte a to na dlhú dobu!  Tolko FOTO-zážitkov a dojmov, koľko som mala prave v juni 2012, som ešte nemala. Mesiac začal mojim nižšie spomenutým výletom do Toskanska. Presne 2.6.2012 sme ráno okolo 7hod vyštartovali z Košíc. Cestu som absolvovala s kamaratkou Jankou. Viac o výlete rozpišem neskôr a priložím aj foto.

Keď sme sa vrátili, hneď o 2 dni už bolo AMFOTO - AMATERSKA FOTOGRAFIA, súťaž amaterskych fotografov. Toto bolo regionalne kolo  Košickeho kraja. Na moje veľké prekvapenie, aj moja maličkosť získala ocenenie za dve fotografie - ČAS a TICHO.  Fotka ČAS je na titulke mojej stranky. Získala som krásne III. miesto a musím priznať, že ma toto ocenenie ďalej posunulo a dufam aj posunie :)   Teším a vytešujem sa z tohto ocenenia.

Nasledujuci týždeň, presne 19.6.2012 sa mi splnil ďalší z mojich snov - výstava mojich fotografii. Táto sa konala v našej fotogalerii RARA na Uralskej ulici v Košiciach. Spolu s ďalšími dvoma členkami - Jankou TOmondyovou a Števkou Spišákovou sme slavnostne otvorili vernisáž s početnou skupinou návštevníkov :) Výstava je otvorená denne, vstup voľný.  Predpokladaný termín ukončenia - koncom prázdnin 2012, max. september 2012. Čo bude s výstavou ďalej, to sa dozviete včas. Predpokladam, že bude putovať v  niektorej ďalšej "výstavnej sieni":)

 

Náhľad fotografií zo zložky PHOTO GRAPHIC

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.