Choď na obsah Choď na menu

NOVINKY

Príspevky

Už som tu!

30. 8. 2013

Ach jaj, zanedbavam fotky aj Vás milí sledovatelia mojej stranky. Veľmi ma to mrzí, naozaj. Tohto roku som akasi pasivnejsia, aj ked je to len naoko. Takže poporiadku...Zima bola u mňa skôr o športe, takže výlety do prírody s foťačikom som zanedbala. Na jar, po Veľkej noci som sa pripravovala na výlet do Amsterdamu, ktorý som absolvovala v máji. Toto mesto som už v minulosti navštívila a viacmenej som bola zvedavá ako sa za tie roky zmenilo hlavné mesto Holandska....pozrite si foto v albume Holandsko.

AMFO som tohto roku vynechala, nakoľko termín odovzdania bol práve v čase, keď som si užívala návštevu štátu s tulipánmi, syrmi a drevákmi. 

V júni tohto roku prebehla výstava autorských fotografií u našich severných susedov, v meste Krosno. Veľmi vrúcne a priateľsky sme boli vítané, nakoľko opäť to bola výstava troch autoriek z Košíc. Zopár fotiek prikladám.

V júli som s kamaratkou a našimi dcérkami odbehli do Krakowa, zopar fotiek z mesta a soľnej bani sme zachytili naším "delom" :-) ...foto v albume Krakow.  Na prelome júla a augusta som s rodinkou absolvovala oddychový pobyt pri mori v Taliansku, dovolenka bola skvelá. Neodpustila som si skoré rána v talianskej kaviarni, samozrejme s caffe lungo, prip. capuccino a croisant. Kvoli tejto pochutke som si kazde rano privstala už pred 7-ou hodinou. Krásny zážitok mám z návštevy najmenšieho štátu - San Marina. Zanechalo krasne spomienky. Škoda, že tu na tieto stránky nemôžem vložiť video, ktoré som tam zachytila, keďže v celom  hradnom opevnení  prebiehali dni mesta a domáci boli oblečení dobovo (cca obdobie renesancie) a všade vyhrávala hudba z lutny a píšťaly. Hádam, zopár fotiek poteší....

A aby som nezabudla, pár dní som opäť trávila aj v Čechách - Písku. Malé ale zato nádherné juhočeské mestečko ma opäť nesklamalo....

Na teraz toľko, čoskoro tu budú nové fotky, články a možno aj príbehy....

 
Celý príspevok | Rubrika: NOVINKY | Fotografie: Krakow

NOVÁ( ĎALŠIA) VÝSTAVA

14. 12. 2012

 NOVÁ VÝSTAVA !!!

 

JUL-AUGUST 2012

24. 8. 2012

Dva mesiace prazdnin! Ano, pre mna fotograficke prazdniny...

 

JUN 2012

29. 6. 2012

Neskutočný mesiac! Urcite sa mi vryje do pamäte a to na dlhú dobu! Tolko FOTO-zážitkov a dojmov, koľko som mala prave v juni 2012, som ešte nemala. Mesiac začal mojim nižšie spomenutým výletom do Toskanska. Presne 2.6.2012 sme ráno okolo 7hod vyštartovali z Košíc. Cestu som absolvovala s kamaratkou Jankou. Viac o výlete rozpišem neskôr a priložím aj foto....(kliknite na Celý príspevok)

 

 
Celý príspevok | Rubrika: NOVINKY | Fotografie: PHOTO GRAPHIC | Komentáre: 0

TUSKANY - TOSKANSKO

31. 3. 2012

A je to tu!!! S kamaratkou Jankou sme sa rozhodli, ze si urobime vylet. A nie hocijaky! Kvoli fotkam sme ochotne vycestovat aj mimo republiku, tentoraz do Talianska, kraj Toskánsko. Predpokladany termin bude maj-jun. Pomalicky si pripravujeme cestu, ubytovanie, kalkulujeme naklady a zbierame informacie, hladame na googli fotky, ktore by nas oslovili, aby sme sa zastavili na tom-ci onom mieste. Virtualne uz cestujeme a spoznavame miesta, ktore chceme navstivit, nakolko "ujo google" je moderny a ukaze budovy a cesty este pred samotnou navstevou.

 
Celý príspevok | Rubrika: NOVINKY | Komentáre: 0

NOVA WEB STRANKA ....UŽ ČOSKORO!!!!!!!!

2. 3. 2012

Onedlho  budem mat funkcnu vlastnu stranku s podobnym nazvom www.art-photo.sk . Pripravujem si ju uplne sama, takze trochu to trva, kým sa do pojmov "htm , html, rss atd." dostanem...ale je to na dobrej ceste :) Drzte mi palce!!!!  

 

Fraktaly

1. 3. 2012

Tak uz som to skusila!  :) Vyskušala som si fraktaly, ktore už dlhšiu dobu zaoberali moju pozornosť. Trochu som sa s nimi pasovala, kym som prisla na to, ako to s nimi treba... Vysledok prikladám

 
Celý príspevok | Rubrika: NOVINKY | Fotografie: FRACTALS

PHOTO TOP DAY

6. 1. 2012

Dnes ma prekvapila a potesila informacie, ze moja posledne vlozena fotka na českej stránke photoserver ziskala ocenenie top day. Aj takato radosť mi vykuzlila usmev na cely den!

http://www.photoserver.eu/zobrazeni_fotky.php?cislo_fotky=393371&fotky_autora=1003541

 
Celý príspevok | Rubrika: NOVINKY | Komentáre: 0

VIANOCE 2011

23. 12. 2011

vianocne-prianie2011[1].JPGŠťastné a veselé Vianoce všetkým !

Diana

 
Celý príspevok | Rubrika: NOVINKY | Fotografie: X-mas & PF

CROATIA

17. 9. 2011

Nádherný pobyt na prelome jula a augusta 2011 v malebnom mestecku Crikvenica bol nezabudnutelný. Počasie nam prialo a hlavný dovod navstevy sa vydaril - ODDYCH!

 
Celý príspevok | Rubrika: NOVINKY | Komentáre: 0